لاغری،کوچک و آب کردن و سوزاندن چربی شکم و پهلو

هر کسی که می‌خواهد اندامی لاغر و خوش فرم داشته باشد، ورزش منظم و رژیم غذایی مناسب را در برنامه‌ی روزانه‌ی خود می‌گنجاند. اما در مورد چربی‌های شکم که ظاهر کل بدن را تحت الشعاع قرار می‌دهد، چه می‌توان کرد؟ صرف‌نظر از وزن، سایز و شکل بدن، سوزاندن یا کاهش چربی‌های شکم یکی از سخت‌ترین انواع چربی است. هم مردان و هم زنان، با این چربی‌ها سخت دست به گریبانند، اما با رژیم غذایی و ورزش به تنهایی نمی‌توانند به این هدف دست یابند. روش‌های متنوع دیگری موجود است که می‌تواند به شما کمک کند تا از چربی‌های اضافی شکم خود خلاص شوید و با آب کردن شکم ، شکمی صاف و خوش فرم داشته باشید. برخی از آنها روش‌های جراحی بوده و مانند جراحی زیبایی لاغری شکم و نیازمند دوره‌ی بهبودی هستند، در حالی که سایر روش‌ها غیر جراحی هستند.

در کلیینک ما، روش‌های متعددی برای کمک به از بین بردن بسته‌های مقاوم چربی در مناطقی مانند شکم و پهلو که از شایع‌ترین مناطق درمان هستند، ارائه می‌گردد. اگر با وجود ساعت‌ها ورزش و رژیم غذایی سالم موفق به کاهش لایه‌های چربی شکم خود نمی‌شوید، متخصصین ما در جلسه‌ی مشاوره قادرند در این زمینه به شما کمک کرده و با در نظر داشتن اینکه فرم بدن شما می‌تواند شادی و اعتماد به نفس‌تان را تحت تأثیر قرار دهد، با حساسیت و دقت کامل و با تجهیزات پیشرفته‌ی این کلینیک تخصصی، روش درمانی مناسبی را با نتایج مورد نظر شما ارائه نمایند. شما می‌توانید برای رزرو نوبت مشاوره با متخصصین ما با شماره‌های 02122637408 و 02188945723 و 02166124807 تماس حاصل فرمایید.

روش‌های لاغری شکم و پهلو


اینکه عمل جراحی زیبایی شکم و یا کدام روش برای شما مناسب است تا از چربی‌های شکم خلاص شوید، پس از ارزیابی و بررسی وضعیت شما توسط پزشک متخصص‌تان معلوم خواهد شد. ما گزینه‌های متعددی برای رفع چاقی شکم و پهلو ارائه می‌دهیم، از جمله:

لیپوساکشن

لیپوساکشن یک روش کاملاً شناخته شده در میان روش‌های زیبایی است که رسوبات چربی کوچک در نقاط مختلف بدن را به طور مؤثری حذف می‌کند. لیپوساکشن همچنین روش مؤثری برای لاغری شکم و پهلو نیز می‌باشد. با این حال، لیپوساکشن قادر به رفع مقدار کمی چربی است و برای کسانی مناسب است که پوست شکم آنها شل و افتاده نیست. لیپوساکشن در واقع یک عمل جراحی است، اما نیاز به برش‌های کوچک و زمان بهبودی نسبتاً کمتری دارد. در این روش، کانول کوچکی از طریق برش‌ها وارد می‌شود، رسوبات چربی را می‌شکند و سپس تکه‌های چربی با استفاده از لوله‌ی مکش، از بدن خارج می‌شود. لیپوساکشن بهترین روش برای آنهایی است که نیاز به تغییرات جزئی در شکم خود دارند.

RF (رادیو فرکانسی)

RF تکنیک جدیدی است که طی آن از انرژی امواج رادیویی برای انحلال چربی (قبل از استخراج آن) و کاهش چربی شکم استفاده می‌شود. یک ابزار دستی برای ارسال انرژی امواج به پوست استفاده می‎شود، این انرژی موجب شکسته شدن چربی‌ها شده و در نهایت از طریق سیستم‌های تخلیه‌ی بدن، دفع می‌شوند. این روش برای از بین بردن چربی شکم فوق العاده مؤثر است، زیرا می‌تواند لایه‌ی سطحی و نیز عمیق چربی را حذف کند. بنابراین، اگر شما در شکم خود برآمدگی چربی دارید، کاندیدای مناسبی برای درمان با رادیو فرکانسی هستید.

لیپوساکشن با لیزر

لیپوساکشن با لیزر در واقع فرم پیشرفته‌ی لیپوساکشن سنتی است. در این روش، از لیزر فیبر کوچکی برای ذوب کردن چربی در منطقه‌ی شکم (قبل از مکش آن) استفاده می‌شود. ساکشن چربی مایع یا ذوب شده بسیار ساده‌تر بوده و با صدمه‌ی کمتری همراه است. علاوه بر این، حرارت لیزر موجب سفت‌تر شدن پوست شده و شل‌شدگی و افتادگی پوست را به حداقل می‌رساند و نتایج بهتری را ارائه می‌دهد. در مقایسه با لیپوساکشن سنتی، لیپوساکشن لیزری در کوتاه مدت، نتایج بهتر و شکمی بسیار صاف‌تر ایجاد می‌کند.

لیپوماتیک

لیپوماتیک شکل ملایمی از یک عمل زیبایی با حداقل تهاجم است. در این روش، با استفاده از یک حرکت چرخشی همراه با ارتعاشات مادون صوت با فرکانس پایین، اکثر چربی‌های ناخواسته و مقاوم شکسته شده، به مایع تبدیل می‌شود و بدون آسیب رساندن به هیچ یک از بافت‌های اطراف، از آن مناطق خارج می‌شود. مزایای لاغری شکم و پهلو به روش لیپوماتیک قابل مقایسه با سایر تکنیک‌های رفع چربی نیست. نتایج مثبت لیپوماتیک برای همه محسوس و قابل مشاهده است. سیستم tri-active با بهره‌گیری از لیپوماتیک (لیپوساکشن بدون درد) همراه با فرکانس رادیویی (RF)، کولینگ (انجماد چربی)، لیزر سطح پایین، ماساژ و کویتیشن موجب رفع چربی‌های اضافی شکم و پهلوها می‌گردد.

مزوتراپی

مزوتراپی که تحت عنوان حل کردن چربی نیز شناخته می‌شود، یک روش غیر جراحی برای کاهش مؤثر چربی‌های‌ موضعی در مناطق مقاومی مانند باسن، پهلو، شکم، ران‌ها، بازوها، گردن، چانه و غبغب است. این روش با حداقل تهاجم همراه است و به شما این امکان را می‌دهد که کاهش چربی را ظرف چند هفته، بدون ترس از عمل جراحی و عوارض بی‌هوشی عمومی داشته باشید. این روش تقریباً بدون درد است و می‌توانید آن را ظرف نیم ساعت و در وقت ناهار خود انجام دهید، بنابراین نیازی به یک روز مرخصی از محل کارتان نیست.

کولینگ (انجماد چربی)

کولینگ یک فن‌آوری انقلابی غیرتهاجمی است که برای حذف چربی‌های اضافی به ثبت رسیده است. این روش دارای قابلیت از بین بردن چربی موضعی در مناطق خاصی از بدن مانند کمر و یا پهلوها، پشت و شکم که نسبت به ورزش و رژیم غذایی مقاوم هستند، می‌باشد. این روش، انجماد کنترل شده و هدفمندی را در مناطق چربی انجام می‌دهد. سلول‌های چربی بدن نسبت به دمای بسیار پایین آسیب پذیر هستند و در فن‌آوری کولینگ، با قرار دادن ژل پد و با استفاده از اپلیکاتور مخصوص در منطقه‌ی هدف، دمای چربی‌ها به پایین‌تر از نقطه‌ی انجماد می‌رسد. سپس چربی‌های مایع بدن تبدیل به جامد شده و فرآیند آپوپتوز انجام می‌شود. آپوپتوز فرایندی است که باعث می‌شود سلول‌های چربی بدن کوچک شده و حجم آنها کاهش یابد.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است