لیزر ناحیه تناسلی(واژن) جایگزینی مناسب برای سایر روش های مو زدایی

لیزر ناحیه تناسلی(واژن) جایگزینی مناسب برای سایر روش های مو زدایی

موی بیش از حد در ناحیه تناسلی ممکن است یک عامل آزار دهنده در زندگی شما باشد. حذف موی ناحیه تناسلی شامل برطرف کردن موهای ناخواسته آن قسمت می‌شود. این روند بیشتر توسط خانم‌ها و به دلایل مختلف انجام می‌شود. رعایت موارد بهداشتی باعث می‌شود که سراغ حذف موهای بیکینی برویم چون رعایت موارد بهداشتی بوی بد یا حساسیت پوستی را نیز کاهش می‌دهد. اکثر خانم‌ها می‌خواهند ظاهر زنانه ‌بهتری نیز داشته باشند. از این رو این مسئله مربوط به سلامت، بهداشت و آرامش شخصی می‌شود.

به عنوان یکی از موثرترین روشهای حذف مو، درمان لیزر به طور چشمگیری رایج شده است. این روش از بین بردن موهای زائد به عنوان بهترین جایگزین نسبت به اصلاح با تیغ یا گذاشتن موم است. پس از شش تا هشت جلسه درمان لیزر، نتایج موثر وقابل مشاهده‌ای در کاهش موی ناحیه تناسلی مشاهده خواهد شد. این روش ارجحیت بیشتری دارد زیرا از زخم‌های ناشی از تراشیدن با تیغ، موهای درون پوستی، بریدگی‌ها، جوشها و تاول‌ها نیز جلوگیری می‌کند. پس از لیزر موهای زاید پوستی نرم و سالم خواهید داشت.

اگر از تراشیدن مو، کندن یا وکس کردن موی بیکینی خسته شده اید، ممکن است بخواهید به سراغ لیزر موهای زاید  بروید. متخصصین پوست از لیزر برای حذف موهای زائد صورت و بدن به شکل موثر و ایمن استفاده می‌کنند. با پیشرفت تکنولوژی، اکثر مردم با خیال راحت می‌توانند موهای خود را از از بین ببرند. اغلب برای از بین بردن موهای زائد چندین جلسه مراجعه به مطب نیاز است. بعد از آن، اکثر بیماران تا چندین ماه از شر موهای زائد خلاص می‌شوند. هنگامی که مو مجددا رشد می‌کند ، اکثر بیماران موهای کمتری نسبت به قبل مشاهده می‌کنند. اغلب موهای نازکتر و با رنگ روشنتر مشاهده خواهد شد

متخصصان ما در کلینیک زیبایی سپید با ارائه‌ی مشاوره‌ی تخصصی در خصوص لیزر موهای زائد ناحیه‌ی تناسلی یا بیکینی، شما را با چگونگی انجام فرایند آشنا میکنند. جهت دربافت نوبت مشاوره و یا رزرو نوبت درمان میتوانید با شماره‌های 02122637408 و 02188945723 و 02166124807 تماس بگیرید

لیزر موهای زائد: حقایق


لیزر موهای زائد یکی از کارآمدترین روشهای موجود برای حذف موهای زائد تقریبا در هر قسمت از بدن، از جمله پاها، چانه، خط بیکینی و زیر بغل است. پس از سه تا شش جلسه، اکثر مراجعه کنندگان تا 90٪ کاهش موهای دائمی را تجربه می‌کنند. لیزر موهای زائد شما را از شیو یا وکس کردن خلاص می‌کند.

شیوه لیزر موهای زائد بسیار ساده است. لیزر برای حذف موهای زائد با استفاده از پالسهای نوری, ملانین موجود در مو را هدف قرار می‌دهد، تا فولیکول‌های مو را از بین ببرد. این به این معنی است که رنگدانه در فولیکولهای مو، پالس نور لیزر را جذب می‌کنند و به اندازه‎ای به فولیکول مو آسیب وارد می‌کند تا به طور قابل توجهی رشد موها را کاهش دهد. از آنجا که لیزرها ملانین را هدف قرار می دهند، موهای زبر وتیره روی پوست روشن بهتر به درمان واکنش نشان می‌دهند. هرچند امروزه تکنولوژی‌های جدید لیزر می‌توانند به طور موثر و با ایمنی بیشتر سایر ترکیبات تون پوست و مو را درمان کنند.

توضیحات مختصر در مورد هر نوع لیزر و اهمیت آن در این زمینه


انواع دستگاه‌های موجود در بازار برای لیزر موهای زاید ناحیه تناسلی به صورت زیر می باشد:

مزایای اصلی لیزر الکساندریت این است که در مقایسه با دیگر انواع لیزر، سیستم طول موج کوتاهتری دارد و می‌تواند ناحیه بزرگتری از پوست را سریعتر درمان کند. اگرچه لیزر الکساندریت برای طیف گسترده ای از انواع پوست قابل اطمینان و موثر است، اما کسانی که پوست روشنتر دارند بهترین کاندید این روش هستند ، چون این روش می‌تواند منجر به تغییر رنگ در پوستهای  تیره‌ تر شود.

لیزر روبی، یکی از قدیمی‌ترین انواع لیزرهایی است که برای حذف موها استفاده می‌شود و برای کسانی که موی نازک ,ظریف و پوست روشن دارند ,مناسب است. در مقایسه با تکنولوژی لیزرهای جدیدتر، لیزر روبی زمان بیشتری می‌گیرد زیرا هر بار، ناحیه کوچکی از پوست را پوشش می‌دهد.

لیزر دیود یکی از جدیدترین و رایجترین لیزرهای امروزی است. این لیزر مخصوصا برای پوست های روشن و متوسط ​​طراحی شده است. لیزر دیود در مقایسه با سایر لیزرها مانند الکساندریت یا روبی دارای طول موج طولانی‌تری است که باعث کاهش خطر آسیب پوستی نسبت به لیزرهایی می‌شود که طول موج کوتاهتری دارند. لیزر دیود دارای سرعت تکرار سریع است، به این معنی که می‌تواند ناحیه بزرگتری از بدن را به سرعت درمان کند.

لیزر [Nd] و [LD Nd YAG] : برای پوستهای تیره تر بهتر است، اما برای دستیابی به نتایج مشابه که سایر لیزرها به دست می‌دهند، به درمان بیشتری نیاز است. درمان با این لیزر هم دردناک‌تراست و هم برای موهای نازک و نرم تاثیر کمتری دارد. یکی از مزایای لیزر [Nd] و [LD Nd YAG]:این است که طولانی‌ترین طول موج را نسبت به هر چهار لیزر دارد ، به این معنی که بیشترین توانایی برای از بین بردن مو را در عمیقترین قسمت آن دارد.

هر یک از این لیزرها از طرف [FDA](اداره کل خوراک و دارو آمریکا) تایید شده است. همه آنها روشهای موثر، سریع و ایمن برای حذف موهای دائمی و کاهش موی دائمی هستند. متخصص پوست ,لیزر مناسب برای شما را با توجه به نوع مو و نوع پوست و ناحیه مورد نظر از بدن انتخاب می‌کند

چه کسانی می‌توانند لیزر موهای زائد را انجام دهند؟


چه کسانی می‌توانند لیزر موهای زائد را انجام دهند؟

زنان و مردان به طور مشابه می‌توانند از لیزر استفاده کنند. اکثر زنان به دنبال حذف موهای زیر بغل، خطوط بیکینی، و پاها هستند، در حالی که مردان بیشتر علاقه‌مند به درمان موهای پشت و گردن خود هستند.

هنگامی‌که لیزر برای حذف موهای زائد برای اولین بار معرفی شد، این روش بیشتر برای بیمارانی که پوست روشن و موهای تیره داشتند موثر بود. با این حال، تکنولوژی‌های جدیدتر، افراد را با انواع مختلف پوست و مو به طور موثر و ایمن درمان می‌کنند .

چرا لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی جایگزین مناسبی نسبت به شیو کردن است؟


چرا لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی جایگزین مناسبی نسبت به شیو کردن است؟

شیو کردن یک شیوه استاندارد است، اما عوارض خودش را هم دارد:

 • یک روش زمان‌براست.
 • باید اغلب اوقات شیو کنید.
 • باید دورخود چرخید و کلی کج و راست شد تا قسمتهای حساس و دور از دسترس را بتوان با احتیاط شیو کرد.
 • ترک و بریدگی
 • زخم پس از شیو کردن
 • موهای درون پوستی
 • نتایج موقتی هستند، گاهی اوقات فقط یک یا دو روز دوام دارد.

در طول لیزر موهای زائد بیکینی(ناحیه تناسلی) باید انتظار چه چیزی را داشته باشیم؟


فرآیند حذف موهای زائد بیکینی بسیار سریع است، هر قرار ملاقات بیش از 15 دقیقه طول نمی‌کشد. بر خلاف وکس کردن، از شما خواسته می‌شود که آن قسمت را تا مراجعه بعدی شیو کنید. از آنجا که فرایند لیزر موهای زائد دائمی است، بعد از هر مرحله از درمان موها کمتر و کمتر خواهند شد. این موها نازکتر و کم رنگتر می‌شوند و به تدریج رشد کمتری کرده و متوقف می‌شوند.

مزایای لیزر موهای زائد بیکینی


 • دائمی است و بعد از هر درمان موها کمتر و کمتر خواهند شد. هدف نهایی این است که 75٪ تا 90٪ کاهش موهای بیکینی را داشته باشیم.
 • لیزر موهای زائد بیکینی مدت زمان بسیار کمی طول می‌کشد: 15 دقیقه،
 • شما می‌توانید هر گونه سبکی را با همان قیمت (خط بیکینی، برزیلی اصلاح شده و یا برزیلی کامل) داشته باشید.
 • لیزر موهای زائد بیکینی باعث می‌شود از شر موهای درون پوستی و برآمدگی آنها زیر پوست رها شوید.
 • شما می‎‌توانید مابین جلسات لیزر آن ناحیه را با تیغ اصلاح کنید، بنابراین استرس موهای زائد را ندارید و لازم نیست با موم اینکار را انجام دهید.
 • مقرون به صرفه است، اگر نگاهی به گذشته بکنید آنچه که شما برای محصولاتی مانند موم و یا تراشیدن آن در طول عمر خود صرف می‌کنید نسبت به لیزر موهای زائد برای شما واقعا گران تمام می‌شود. ما روشهای ویژه پرداخت ماهیانه و پرداخت مناسب و مقرون به صرفه ارائه می‌دهیم.
 • پوست نرم.

انتظارات کاهش موی خط بیکینی


پس از اتمام 8 جلسه از لیزر موهای زائد در ناحیه بیکینی، یک فرد معمولی می‌بیند که  75٪ تا 90٪ کاهش رشد موی دائمی داشته است. معنی دائمی این است که مو هرگز رشد نخواهد کرد. با دیگر تجهیزات لیزر موهای زائد اشتباه نگیرید که به شما بگویند شما هرگز دوباره شیو نخواهید کرد، این درست نیست. هدف این است که شما فقط یکبار یا دو بار در ماه و آن هم تعداد موی خیلی کمی را برمی‌دارید.

ملاحظات

ما می‌خواهیم به شما کمک کنیم تا بهترین موسسه ارائه دهنده لیزر موهای زائد را انتخاب کنید که نه تنها خدمات عالی ارائه می‌دهد، بلکه در دسترس شما نیز هست. موارد زیر به شما هنگام انتخاب موسسه لیزر موهای زائد کمک می‌کند.

 • سطح تجربه و مجوز پزشکی تکنسین
 • تعداد سالهایی که این موسسه در این زمینه کار کرده است
 • کیفیت دستگاه لیزر
 • توانایی درمان تمامی تن‌های پوست
 • مکان مناسب
 • قیمت دقیق برای تکمیل کل درمان

سوالات رایج در مورد لیزر اندام تناسلی (بیکینی)


قیمت ناحیه بیکینی و برزیلی کاملا به میزان موهای زائد بستگی دارد. ما می‌توانیم موها را از هر جایی از بدن رفع کنیم، اما افراد متفاوت وضعیت متفاوتی دارند. به موسسه لیزر درمانی بروید و مشاوره رایگان بگیرید. ما بهترین پکیج درمانی را برای شما تهیه خواهیم کرد.

البته! اگرچه ممکن است بعضی افراد نگران باشند که اثرات منفی بر روی اندام تناسلی داشته باشد، اما نگران نباشید، لیزر به اندازه کافی عمیق نفوذ نمی‌کند تا بتواند بر تمام اعضای بدن در هر بخش تاثیر بگذارد. در واقع، سبک برزیلی مردها هر ساله به روزتر می‌شود.

با توجه به نوع مو و نوع پوست و ناحیه تحت درمان، درمان شما معمولا با فاصله زمانی 4-6 هفته انجام می‌شود. هر قسمت از بدن چرخه رشد موی متفاوتی دارد، بنابراین ریزش موها با توجه به مرحله‌ای که فولیکول‌ها در آن مقطع زمانی تحت درمان هستند، متفاوت خواهد بود. با این وجود حداقل 10 جلسه درمانی برای گرفتن نتیجه دائمی لازم است.

یکی از مزایای لیزر موهای زائد این است که درمان تقریبا بدون درد است، مخصوصا در مقایسه با گذاشتن موم. هر پالس کمتر از یک ثانیه طول می‌کشد، احساس خارش اندکی ایجاد می‌کند. در مناطق بسیار حساس مانند لب بالایی، ممکن است مانند تلنگر یک نوار لاستیکی روی پوست حس شود. ما با دستگاه‌های خنک کننده پیشرفته ای که در تمام مراحل درمانی لیزر استفاده می‌شود، پوست شما را قبل، در طی و بعد از عمل خنک می‌کنیم تا هر گونه درد و ناراحتی به حداقل برسد.

شما می‌توانید از یک سرم بی‌حسی استفاده کنید که صرفا برای بیماران ما ترکیب شده است.

قبل از قرار ملاقات، ما از شما می خواهیم

 • آن ناحیه را بین 12 تا 24 ساعت قبل از درمان بتراشید
 • اجتناب از لایه بردارهای شیمیایی یا لیزر مجدد
 • لایه برداری پوست مرده
 • هیچ تن برنزه‌ای در پوست وجود نداشته باشد
 • جلوگیری از قرار گرفتن در معرض آفتاب بیش از حد در ناحیه تحت درمان حداقل تا دو هفته قبل از لیزر (از جمله سولاریوم یا داروهای برنزه)
 • اجتناب از استفاده از کرم‌ها / مرطوب کننده‌های موضعی، عطر زدن به ناحیه مورد نظر قبل از قرار ملاقات
 • وکس کردن و کندن موها چهار هفته قبل از درمان لیزر موها ممنوع است

 • بسته به نوع مو و نوع پوست شما و ناحیه تحت درمان، معمولا شما به فاصله زمانی 4-6 هفته نیاز دارید.

• هر بخشی از بدن دارای چرخه رشد موی متفاوتی است، بنابراین ریزش مو با توجه به اینکه فولیکول‌ها در چه مقطع زمانی از درمان هستند, متفاوت است

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است